पछिल्लो २४ घण्टामा थप १७ जनामा कोरोना पुष्टि

कर्णाली अनलाइन २५ बैशाख २०७९, आईतवार १०:५०

काठमाडौँ।नेपालमा पछिल्लो २४ घण्टामा थप १७ जनामा कोरोना भाइरसको संक्रमण पुष्टि भएको छ।स्वास्थ्य मन्त्रालयका अनुसार पछिल्लो २४ घण्टामा कोरोनाबाट कसैको पनि मृत्यु भएको छैन। हालसम्म कोरोनाबाट ११ हजार ९५२ जनाले ज्यान गुमाएका छन्।

आइतबार २१ जना कोरोना संक्रमणमुक्त भएको स्वास्थ्य मन्त्रालयले जनाएको छ। हाल देशभर २०१ जना सक्रिय संक्रमित रहेका छन्।गत चौबीस घन्टामा २ हजार ९०५ पीसीआर तथा १ हजार १०५ एन्टिजेन परीक्षण भएको छ।


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

बैशाख ३० गतेका दिन सवै आन्तरिक उडान बन्द हुने

२५ बैशाख २०७९, आईतवार १०:५०
काठमाडौँ।स्थानीय तह निर्वाचनको दिन सबै आन्तरिक हवाइ सेवा बन्द हुने भएको छ। वायुसेवा सञ्चालक संघले निर्वाचनको दिन ३० वैशाखमा सबै उडान सेवा बन्द गर्ने निर्णय भएको जनाएको हो। उक्त दिन सबै खालका यातायात सेवा पनि बन्द हुनेछन्। यद्यपि अन्तर्राष्ट्रिय उडान भने यथावत रहनेछन्। मुलुकभित्र मानवीय उद्धार, सहायता उडान एवं सरकारको […]