टिप्परको ठक्करबाट बाँकेमा एकजनाको मृत्यु

कर्णाली अनलाइन १५ चैत्र २०७८, मंगलवार ०४:५७

बाँके।नेपालगञ्जमा टिप्परको ठक्करबाट ६५ वर्षीय वीरबल भण्डारीको मृत्यु भएको छ।मंगलबार बिहान ८ बजेतिर नेपालगञ्ज उपमहानगरपालिका वडा नम्बर २०, राँझामा भे १ क ६५७ नम्बरको टिप्परले ठक्कर दिँदा हुम्ला घर भई हाल राँझामा बस्ने भण्डारीको मृत्यु भएको हो ।

बृद्धलाई ठक्कर दिने टिप्परलाई प्रहरीले नियन्त्रणमा लिएको छ ।यसैबीच राँझामा स्थानीयले सडक अवरोध गरेका छन् । उचित क्षतिपूर्ति र कारबाहीको माग राख्दै स्थानीयले सडक अवरोध गरेका हुन् ।


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

सेनासहित १५० सुरक्षाकर्मीको निगरानीमा मतपत्र छापिने

१५ चैत्र २०७८, मंगलवार ०४:५७
काठमाडौँ।आउँदो वैशाख ३० गते हुने स्थानीय तहको निर्वाचनका लागि जनक शिक्षा सामग्री केन्द्रले नेपाली सेनासहित सुरक्षाकर्मीको निगरानीमा मतपत्र छाप्ने भएको छ ।निर्वाचन आयोगले १७ चैतमा नमुना मतपत्र र त्यसपछि दुई करोड थान मतपत्र छाप्ने निर्णय गरेसँगै जनक शिक्षाले पनि चाँजोपाँजो मिलाएको हो । जनक शिक्षाका सूचना अधिकारी चित्रकुमार आचार्यका अनुसार […]