सुर्खेतमा चितुवाको छालासहित चार जना पक्राउ

कर्णाली अनलाइन ५ मंसिर २०७८, आईतवार ०६:४६
 साकेतिक फोटो
साकेतिक फोटो

सुर्खेत । सुर्खेत प्रहरीले चितुवाकाे छालासहित चार जनालाइ पक्राउ गरेकाे छ । बराहाताल गाउपालिका -५ बड्डिचौर स्थित प्रेम होटलको ३ नम्बरको कोठामा छालासहित बसि रहेकाे बिशेष सूचनाको आधारमा प्रहरी चौकी बड्डिचौर, जिल्ला प्रहरी कार्यालय र कर्णाली प्रदेश प्रहरी कार्यालय सुर्खेतकाे टाेलीले उनीहरूलाइ पक्राउ गरेकाे हाे ।

पक्राउ पर्नेमा पंचदेवल विनायक नगरपालिका-८ अछामका ३५ वर्षीय कमल शाही, साेही ठाउँका २२ वर्षीय चक्रबहादुर शाही, रामारोशन गाउँपालिका-४ का २१ वर्षीय ओपेन्द्र शाह र चामुन्डाबिन्द्रासैनी नगरपालिका-२ का ३५ वर्षीय बिमल शाही छन् । प्रहरीले उनीहरूकाे साथबाट तीन थान चितुवाको छाला बरामद गरेकाे जनाएकाे छ । पक्राउ परेका तीनै जनालाइ नियन्त्रणमा लिएर अनुसन्धानको जिल्ला प्रहरी कार्यालय सुर्खेतमा राखिएकाे छ ।


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

पेट्रोलियमको मूल्‍यवृद्धि अति हैन अत्याचार हो : माधव नेपाल

५ मंसिर २०७८, आईतवार ०६:४६
काठमाडौं । नेकपा एकीकृत समाजवादीका अध्यक्ष माधवकुमार नेपालले नेपाल आयल निगमले दुई हप्तामा दुईपटक पेट्रोलियम पदार्थको मूल्य बढाएर अत्याचार गरेको आरोप लगाएका छन्। पेट्रोलियम पदार्थको मूल्यवृद्धिको ज्ञापनपत्र बुझाउन पुगेका ६ विद्यार्थी संगठनका नेताहरूको ज्ञापनपत्र बुझ्दै अध्यक्ष नेपालले आयल निगमले जनताको ढाड सेक्न गरी पेट्रोलियम पदार्थको मूल्यवृद्धि गरेर अत्याचार गरेको बताए। पूर्व-प्रधानमन्त्रीसमेत […]