हिमपहिरोमा परि जुम्लाका तीन जनाको मृत्यु

कर्णाली अनलाइन २४ बैशाख २०८०, आईतवार ०८:०६

सुर्खेत।।मुगुको च्यार्खु लेकमा हिउँ पहिरामा परेर जुम्लाको पातारासी गाउँपालिकाका तीन जनाको घटनास्थलमै मृत्यु भएको छ।पातारासी- २ तल्फीगाउँका ४० वर्षीय तारासिंह सार्की, ३६ वर्षीय पुन्न सार्की र ३६ वर्षीय वीर बोहोराको मृत्यु भएको पातारासी गाउँपालिकाका उपाध्यक्ष जनमाया रोकायाले जानकारी दिइन्।

यार्सा सङ्कलनका लागि पातारासीबाट गएका १४ जनाको टोलीमध्ये तीन जनाको मृत्यु भएको उनले बताइन्। अन्य सामान्य घाइते भएका छन्।

दुई जना सकुशल रहेको खबर प्राप्त भएको छ। प्रहरीको टोली घटनास्थलतर्फ गएको छ। उनीहरुको उद्धार गर्न मुगुको जिल्ला प्रशासन कार्यालय, प्रदेश सरकार र सङ्घीय सरकारलाई जानकारी गराएको उपाध्यक्ष रोकायाले जानकारी दिइन्।

शनिबार दिउँसो खबर आएसँगै इलाका प्रहरी चौकी मुगुबाट प्रहरीको टोली घटनास्थलतर्फ गइसकेकाले के-कसरी घटना भयो? हिउँपहिराका कारण हो कि अन्य कारण हो भनेर अनुसन्धान भइरहेको जिल्ला प्रहरी कार्यालय मुगुका निमित्त प्रहरी नायब उपरीक्षक सुदर्शन पन्थीले जानकारी दिए।

यार्सागुम्बा सङ्कलनका लागि गाउँपालिकाले अगामी जेठ ४ गतेदेखि प्रवेश अनुमति खुला गर्ने भनिएपनि त्यो सूचनालाई छलेर अहिले सयौँ व्यक्ति अर्कै बाटो हुँदै मुगुको पाटनमा पुगेका छन्। बेपत्ता भएका तीन जनासहितको टोली पनि अर्कै बाटो भएर पाटनमा पुगेको थियो।


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

संसदमै लुगा खोलेर अमरेशले यसरी गरे विरोध,संसद् बैठकमै अर्धनग्न भएको यो पहिलो घटना

२४ बैशाख २०८०, आईतवार ०८:०६
सुर्खेत।नयाँ बानेश्वरस्थित संसद् भवनमा जारी संसद बैठकमा स्वतन्त्र सांसद् अमरेश कुमारले आफूले लगाएको सर्ट र गन्जी ‍खोलेर वि‍रोध प्रदर्शन गरेका छन्। नक्कली भुटानी शरणार्थी प्रकरण पूर्वप्रधानमन्त्री, पूर्वगृहमन्त्री जस्ता जिम्मेवार पदमा रहेका व्यक्तिका श्रीमतिको समेत सम्लग्नता रहेको भन्ने खालका गम्भीर विषयमा बोल्न नपाएको भन्दै उनले आफूले लगाएको लुगा खोलेर विरोध गरेका […]

सम्बन्धित शीर्षक