कोशी प्रदेश: ढल्यो एमाले सरकार, मुख्यमन्त्री कार्कीले पाएनन् विश्वासको मत

कर्णाली अनलाइन १५ असार २०८०, शुक्रबार १७:२५

काठमाडौँ।कोशी प्रदेशका मुख्यमन्त्री हिक्मतकुमार कार्कीले प्रदेशसभामा विश्वासको मत पाएनन्।शुक्रबार संसदबाट विश्वासको मत लिने क्रममा कुल ९३ मतमध्ये ८९ जनाको उपस्थितमा ४६ मत पाएका कार्कीले विश्वासको मत नपाएका हुन्। उनको विपक्षमा ४३ मत खसेको थियो भने दिन्न भन्नेको संख्या शून्य रहेको थियो।

मुख्यमन्त्री कार्कीले विश्वासको मत नपाएसँगै कोशी प्रदेशमा पनि ढल्यो एमाले सरकार ढलेको छ ।जनता समाजवादी पार्टी(जसपा)की प्रदेश सभासांसद निर्मला लिम्बू, नेपाली कांग्रेस र माओवादी केन्द्रबाट समान एक प्रदेश सांसद सदनमा अनुपस्थित रहेका थिए।

त्यसैगरी, सभामुख बाबुराम गौतमले अर्को सूचना नहुञ्जेलसम्मका लागि प्रदेशसभा बैठक स्थगित भएको घोषणा गरेका छन्।


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

पेरिसमा रोकिएन हिंसात्मक प्रदर्शन

१५ असार २०८०, शुक्रबार १७:२५
एजेन्सी।फ्रान्समा प्रहरीको गोली प्रहारबाट एक किशोरको मृत्यु भएको विरोधमा पाँचौँ रात पनि राजधानी पेरिससहित देशका अधिकांश शहरमा हिंस्रक प्रदर्शन भएको छ। प्रदर्शनकारी र प्रहरीबीच लगातार झडप भइरहेको अधिकारीहरूले जनाएका छन् । प्रहरीले प्रदर्शनकारीलाई रोक्न अश्रुग्यास तथा लाठी प्रयोग गरेको छ। ट्राफिक जाँचका क्रममा १७ वर्षका नाहेल एम नामका युवकमाथि प्रहरीले गोली […]