सुनको भाउ सात सय रुपैयाँले बढ्याे

कर्णाली अनलाइन १८ पुष २०७८, आईतवार ०८:०४

काठमाडौँ।सुनको भाउ आज फेरि बढेको छ ।यसअघि अस्ति तोलामा सात सय रुपैयाँ बढेको सुनको भाउ आज पनि तोलामा सात सय रुपैयाँले बढेको छ ।नेपाल सुन चाँदी व्यवसायी महासङ्घकाअनुसार आज सुनको भाउ  तोलामा ९३ हजार ४ सय रुपैयाँ तोकिएको छ ।

यस्तै, आज चाँदीको भाउ पनि बढेको छ । तोलामा आज १० रुपैयाँले बढेर चाँदी १२ सय ७० रुपैयाँमा कारोबार भइरहेको छ ।


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

सर्वसहमत नेतृत्व चयनका लागि माओवादी स्थायी कमिटि बैठक जारी

१८ पुष २०७८, आईतवार ०८:०४
काठमाडौँ।माओवादी केन्द्रको स्थायी समिति बैठक बसिरहेको छ। आठौं राष्ट्रिय महाधिवेशनको आठौं दिनमा कमलादीस्थित प्रज्ञा प्रतिष्ठानमा स्थायी समितिको बैठक बसेको हो।बैठकमा केन्द्रीय सदस्य र पदाधिकारी चयनबारे छलफल भइरहेको छ। अध्यक्ष पुष्पकमल दाहाल प्रचण्डले सर्वसम्मत रूपमा पदाधिकारीको नाम प्रस्ताव गर्ने तयारी स्वरुप स्थायी कमिटिको बैठक बसेको हो। माओवादीको केन्द्रीय निर्वाचन आयोगले नेतृत्व […]