एमालेको केन्द्रीय कमिटीको बैठक मंसिर २५ र २६ गते काठमाडौँमा

कर्णाली अनलाइन २३ मंसिर २०७८, बिहीबार ०४:३३

काठमाडौँ।नेकपा एमालेको नवनिर्वाचित कार्यसमितिको बैठक मंसिर २५ र २६ गते राजधानीमा बस्ने भएको छ।एमालेका नवनिर्वाचित अध्यक्ष केपी शर्मा ओलीले सौराहामा आयोजित शपथग्रहण कार्यक्रममै यसबारे जानकारी गराएका थिए।

केन्द्रीय कमिटीको बैठकले पोलिटब्युरो तथा स्थायी समिति सदस्यहरु टुंग्याउने छ।यद्यपि युवाहरुलाई पोलिटब्युरो र स्थायी समितिमा कसरी समेट्ने भन्नेबारे छलफल चलिरहेको छ,’ एक एमाले नेताले जानकारी दिए।त्यस्तै, प्रदेशहरुमा रिक्त रहेका पदहरुमा पनि उक्त बैठकले पदपूर्ति गर्ने एमाले स्रोतले जानकारी दिएको छ।


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

कर्णाली प्रदेशको राजधानीमा मध्यपश्चिम यातायातद्धारा शववाहन सेवा सुचारु

२३ मंसिर २०७८, बिहीबार ०४:३३
सुर्खेत।कर्णाली प्रदेशको राजधानी सुर्खेतमा मध्यपश्चिम यातायात सेवा सुर्खेत पा.लीद्धारा शववाहन सेवा सुचारु गरेको छ। विगत लामो वर्ष देखी यातायात क्षेत्रबाट सेवा दिदै आएको यस निजी यातायात कम्पनी मध्यपश्चिम यातायात सेवा सुर्खेत प्रालिले बिहीबारदेखि शववाहन सेवा सुचारु गरेको छ। फोर्स गाडीलाई मध्यपश्चिम यातायात सेवा सुर्खेतले शववाहनका रुपमा सञ्चालनमा ल्याएको हो । […]