कर्णाली प्रदेशको राजधानीमा मध्यपश्चिम यातायातद्धारा शववाहन सेवा सुचारु

कर्णाली अनलाइन २३ मंसिर २०७८, बिहीबार ०७:३८

सुर्खेत।कर्णाली प्रदेशको राजधानी सुर्खेतमा मध्यपश्चिम यातायात सेवा सुर्खेत पा.लीद्धारा शववाहन सेवा सुचारु गरेको छ। विगत लामो वर्ष देखी यातायात क्षेत्रबाट सेवा दिदै आएको यस निजी यातायात कम्पनी मध्यपश्चिम यातायात सेवा सुर्खेत प्रालिले बिहीबारदेखि शववाहन सेवा सुचारु गरेको छ।

फोर्स गाडीलाई मध्यपश्चिम यातायात सेवा सुर्खेतले शववाहनका रुपमा सञ्चालनमा ल्याएको हो । कर्णाली प्रदेशको राजधानी विरेन्द्रनगरमा रहेको एक मात्रै सरकारी शववाहन भए पनि प्रयोगमा सवैलाई सहजै उपयोग हुन सकेको थिएन। यस मध्यपश्चिम यातायातले निजी शववाहन सञ्चालनमा ल्याएपछि केही मात्रामा सहज हुने अपेक्षा गरिएको छ ।


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

अध्यक्ष ओली अस्वस्थ, रुघाखोकीसहित ज्वरो

२३ मंसिर २०७८, बिहीबार ०७:३८
काठमाडौँ ।नेकपा एमालेका अध्यक्ष केपी शर्मा ओली अस्वस्थ भएका छन्। रुखाघोकीसहित ज्वरो आएपछि ओलीले बालकोटस्थित निवासमा आराम गरिरहेका छन् । ओलीले बिहीबार काठमाडौँको तीनकुनेमा रहेको रोयल ब्यांक्वेटमा पत्रकार सम्मेलन गर्ने भनेका थिए । तर उनी अस्वस्थ भएका कारण आउन सकेनन् ।