कांग्रेस केन्द्रीय कार्यसमितिको पहिलो बैठक शनिबार बस्ने, निर्वाचन अन्तिम परिणाम आज आइसक्ने

कर्णाली अनलाइन ८ पुष २०७८, बिहीबार ०९:१७

 

काठमाडौँ।नेपाली कांग्रेसको १४औँ महाधिवेशनबाट निर्वाचित केन्द्रीय कार्यसमितिको पहिलो बैठक शनिबार आह्वान गरिएको छ।दोस्रो कार्यकालका लागि निर्वाचित सभापति शेरबहादुर देउवाको निर्देशनमा मुख्यसचिव कृष्णप्रसाद पौडेलले शनिबारका लागि बैठक बोलाउने तयारी गरेका छन्। बैठक शनिबार बिहान ११ बजे बस्ने तयारी छ।

निर्वाचन समितिका अनुसार बिहीबार साँझसम्म १४औँ महाधिवेशनका लागि भएको चुनावको परिणाम आइसक्नेछ।दिउँसो १ बजेसम्म खसआर्य र आदिवासी जनजातितर्फको मतगणनाको अन्तिम परिणाम आउन बाँकी छ। ती दुई क्लष्टरको मतगणना पनि अन्तिम चरणमा पुगेको छ।पदाधिकारीसहित निर्वाचित १३४ जनाको शपथ ग्रहण शुक्रबार हुनेछ।


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

भारतमा अदालतभित्र बम विस्फोट, २ जनाको मृत्यु

८ पुष २०७८, बिहीबार ०९:१७
पन्जाब ।भारतमा पन्जाब प्रान्तको लुधियाना सहरमा अवस्थित एउटा अदालतभित्र बम विस्फोट भएको छ। बिस्फोटमा दुई जनाको मृत्यु भएको छ भने अन्य चार जना गम्भीर घाइते भएका छन्। स्थानीय समयअनुसार बिहीबार दिउँसो करिब साढे १२ बजे अदालतको बाथरुममा विस्फोट भएको थियो।विस्फोटबाट अदालत भवनको भित्ता भत्किएको छ। विस्फोटलगत्तै प्रहरीले घटनास्थल नियन्त्रणमा लिएको […]

सम्बन्धित शीर्षक