मन्त्री सवार गाडी दुर्घटना, हात छातीमा गम्भीर चोट

कर्णाली अनलाइन २१ पुष २०७८, बुधबार १४:४३

                                                                                काठमाडौं । प्रदेश २ का आन्तरिक मामिला तथा सञ्चार राज्यमन्त्री रुबी कुमारी कर्ण सवार गाडी आज बुधवार साँझ दुर्घटनामा परेको छ ।                                                                                                                                                                         सप्तरीको छिन्नमस्ता गाउँपालिका–१ जोलहनिया पुल नजिक उनीसहित चार जना सवार ज१ झ ४०६ गाडी दुर्घटनामा परेको हो । सोही वडामा रहेको वरही विरपुर जाने क्रममा गाडी पल्टिएको कर्णका स्वकीय सचिव ध्रुवकुमार मण्डलले जानकारी दिए ।       उनका अनुसार दुर्घटनामा मन्त्री कर्ण छाती र हातमा चोट लागेर घाःइते भएकी छन् । उनलाई उपचारको लागि राजविराजस्थित छिन्नमस्ता अस्पताल लगिएको छ ।                                                                                                                                 त्यसैगरी स्वकीय सचिव मण्डलको पनि हातमा चोट लागेको छ भने गाडीमा सवार जयप्रकाश चौधरी र प्रथम राम पनि समान्य घाइते भएका छन् ।


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

एमाले कालिकोटको पार्टी उप-सचिवमा बुढाको उम्मेदवारी घोषणा

२१ पुष २०७८, बुधबार १४:४३
कालिकोट। नेकपा एमालेका युवा नेता प्रेमबहादुर बुढाले एमाले कालिकोटको पार्टी उप–सचिवमा उम्मेदवारी घोषाणा गरेका छन् ।विद्यार्थी जीवन देखि नै राजनिती होमिएका बुढाले नेकपा एमालेको पौष २३ गते हुने एमाले कालिकोट जिल्लाको १०ओैं अधिवेशन कालिकोट लाई नेकपा एमालेमा बलियो र सक्षम पार्टी निर्माण गर्नका लागि आफ्नो उम्मेदवारी रहेको बताए। अब्बल र […]