गठबन्धन बैठक सर्‍यो

कर्णाली अनलाइन ५ फाल्गुन २०७८, बिहीबार ०५:५३

काठमाडौं ।सत्ता गठबन्धनका शीर्ष नेताद्वय शेरबहादुर देउवा र पुष्पकमल दाहाल प्रचण्डबीच भेटवार्ता भएको छ। संसदमा एमसीसी टेबल गर्ने विषयमा मतभेद भइरहेका बेला दुई नेताबीच आज बिहान भेटवार्ता भएको हो। दुवै नेताको आ–आफ्नै अडानका कारण एमसिसी हिजो संसदमा टेबल हुन सकेन।

प्रधानमन्त्री एवं कांग्रेस सभापति देउवा जसरी भए पनि एमसीसी पारित गर्ने पक्षमा छन् भने प्रचण्ड जसरी पनि रोक्न लागिपरेका छन्। आज भएको भेटमा एमसिसी निर्वाचनपछि सार्न प्रचण्डले दिएको दबाब देउवाले अस्वीकार गरेको स्रोतको दाबी छ। देउवाले भोलिको संसद् बैठकमा एमसिसी टेबल गराउने अडान नछाडेका कारण दुवै नेताबीचको छलफल बिनानिष्कर्ष टुंगिएको छ।

दुई नेताको छलफलपछि आज अपरान्ह तीन बजे बोलाइएको गठबन्धनको बैठक दुई घण्टापछि सारिएको छ। एमसिसीसँगको सम्झौता अनुमोदनको विषयमा देखिएको गतिरोध अन्त्यका लागि सत्ता गठबन्धन दलले आज निर्णायक छलफल गर्न लागेका हुन्।

 

 


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

युक्रेनबाट सेना फिर्ता गर्ने रुसको दाबी गलत : अमेरिका

५ फाल्गुन २०७८, बिहीबार ०५:५३
एजेन्सी। अमेरिकाले रुस-युक्रेनको सीमा क्षेत्रमा तैनाथ रुसी सैनिकहरू फिर्ता बोलाउने रुसको दाबी गलत भएको बताएको छ। रुसले आफ्ना सेनाहरू फिर्ता बोलाउने भन्दै अरुको आँखामा छारो हालेर जुनसुकै बेला पनि युक्रेनमाथि आक्रमण गर्न सक्ने एक अमेरिकी अधिकारीले जनाएका छन्। रुसले भने युक्रेनको सीमामा भइरहेको सैन्य अभ्यास सकिएकाले आफ्ना सेनाहरू फर्किने क्रम […]

सम्बन्धित शीर्षक