नेकपा एमालेको पोलिटब्युरो बैठक बबरमहलस्थित कार्की बैंक्वेटमा बस्दै : हुँदैछ यी विषयमा छलफल

कर्णाली अनलाइन ७ चैत्र २०७८, सोमबार ०४:१९

काठमाडौं। नेकपा एमालेको पोलिटब्युरो बैठक आज सोमबार बस्दैछ। स्थानीय तह निर्वाचन र समसामयिक राजनीतिक विषयमा छलफल गर्न बैठक बबरमहलस्थित कार्की बैंक्वेटमा बिहान ११ बजे लागि तय भएको छ।

एमाले प्रचार विभाग उपप्रमुख विष्णु रिजालले निर्वाचन घोषणापत्र, उम्मेदवार चयन कसरी गर्ने लगायत विषयमा छलफल हुने बताए।पोलिट ब्युरोमा ९९ जना छन्। स्थानीय तहको निर्वाचन हुन ५३ दिन बाँकी छ। एमालेले निर्वाचन घोषणा पत्र सार्वजनिक गर्न बाँकी छ।एमालेले आगामी चैत ९ र १० गते केन्द्रीय कमिटीको बैठक पनि बोलाएको छ। यसैगरी चैत १३ गते स्थायी कमिटीको बैठक बस्ने तय भएको छ।


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

भेरी नदीमा मिनी ट्रक खस्दा एकको मृत्यु, एक बेपत्ता

७ चैत्र २०७८, सोमबार ०४:१९
सुर्खेत । मिनी ट्रक भेरी नदीमा खस्दा सह–चालकको मृत्यु भएको छ । सोमबार बिहान साढे १ बजेको समयमा ट्रक भेरी नदीमा खस्दा सह–चालकको मृत्यु भएको हो । रुकुमपश्चिमको आठबिसकोट नगरपालिका–६ मनकाबगरमा गोतामकोट देखी डोल्पाको खदाङ तर्फ खुद्रा सामान लिएर जादै गरेको नम्बर नखुलेको मिनी ट्रक भेरी नदीमा खस्दा सह–चालकको मृत्यु भएको […]