उदयपुरमा एक छात्राको विभत्स हत्या

कर्णाली अनलाइन २२ चैत्र २०७८, मंगलवार ०८:१२

उदयपुर।जिल्लाको बेलका नगरपालिका-३ मा एक छात्राको हत्या भएको छ ।कोशी जनता माध्यमिक विद्यालय रामपुरमा कक्षा १० मा अध्ययनरत कविता सुनुवारको यसोदा खोलामा हत्या भएको हो ।उनी विद्यालय आउने क्रममा बाटोमै क्रुर र हिंस्रक ढंगले हत्या भएको विद्यालयका प्रधानाध्यापक सूर्य नारायण साहले जानकारी दिए ।

विद्यालय व्यवस्थापन समितिका अध्यक्ष गणेश बस्नेत र प्रधानाध्यापक साहले संयुक्त विज्ञप्ति प्रकाशित गरी घटनाको निष्पक्ष छानबिन गरी अपराधी पत्ता लगाउन र कडा सजायँ दिन माग गरेका छन् ।

हेर्नुस् विद्यालयले निकालेको विज्ञप्ति


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

आसन्न निर्वाचनको लागि दैलखबाट १३ दल प्रतिस्पर्धामा (सुचीसहित)

२२ चैत्र २०७८, मंगलवार ०८:१२
दैलेख।बैशाख ३० गते हुने स्थानीय तहको निर्वाचनमा राष्ट्रिय दलको मान्यता पाएका ५ दलसहित ८ दल चुनावी प्रतिस्पर्धामा छन्। जिल्लामा नेकपा (एमाले) नेपाली काँग्रेस, नेकपा (माओवादी केन्द्र), नेकपा (एकीकृत समाजवादी), जनता समाजवादी पार्टी राष्ट्रिय दलको रुपमा सक्रिय छन्। जिल्ला निर्वाचन कार्यालय दैलेखले दिएको जानकारी अनुसार राष्ट्रिय दलको मान्यता नपाएका नेपाल मजदुर […]