हरेक वर्ष बैशाख ७ मा एमालेले युवा उत्सव मनाउने-अध्यक्ष ओली

कर्णाली अनलाइन ७ बैशाख २०७९, बुधबार ०९:२४

काठमाडौँ। नेकपा एमालेका अध्यक्ष केपी शर्मा ओलीले हरेक वर्ष बैशाख ७ गते युवा उत्सव मनाउने घोषणा गरेका छन ।ललितपुरको गोदावरीमा एमालेद्धारा आयोजित’युवासंग म’ कार्यक्रममा उनले हरेक वर्षको बैशाख ७ गते युवा उत्सव मनाउने र युवासँग अन्तरक्रिया गर्ने बताएका हुन ।

प्रत्येक वर्षको बैशाख ७ गते युवा उत्सवको रुपमा मनाउने छौँ ‘ओलीले भने’ युवाहरुको फिलिङ वा आकांक्षाहरुको सन्दर्भमा कुरा सुन्ने छौँ ।त्यस विषयमा दृष्टिकोण पनि प्रस्तुत हुने पहिलो प्रयास हो’।


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

चामुण्डा विन्द्रासैनीको मेयरमा नेतृ मनिषा कार्की सिफारिस

७ बैशाख २०७९, बुधबार ०९:२४
दैलेख। अनेरास्ववियूकी केन्द्रीय सचिव मनिषा कार्की दैलेखको चामुण्डा विन्द्रासैनी नगरपालिकाको मेयरमा सिफारिस भएकी छन्। दैलेखमा भएको नेकपा एकीकृत समाजवादी पार्टीको छलफलबाट युवा नेतृ कार्कीलाई मेयरमा सिफारिस गरिएको हो। सानै उमेरदेखि विद्यार्थी राजनीतिमा सक्रिय कार्कीले हाल नेकपा एकीकृत समाजवादीको विभिन्न कमिटीमा रहेर काम गर्दै आएकी छन्। विद्यार्थी नेतृको रुपमा चिनिने उनले […]