स्कुल बसको ठक्करबाट बाँकेमा एक बालिकाको मृत्यु

कर्णाली अनलाइन १७ जेष्ठ २०७९, मंगलवार ०९:१८

बाँके।बाँकेको बैजनाथ गाउँपालिका–१ मा आज बिहान बसको ठक्करबाट एक बालिकाको मृत्यु भएको छ। मृत्यु हुनेमा स्थानीय प्रकाश खड्काकी ४ वर्षीया छोरी प्रज्ञा रहेकी छन्।बसको ठक्करबाट गम्भीर घाइते भएकी बालिकाको उपचारको क्रममा नेपालगञ्ज मेडिकल कलेज कोहलपुरमा मृत्यु भएको प्रहरीले जनाएको छ।

नम्बर नखुलेको स्कुल बसले आज बिहान १० बजे बालिकालाई ठक्कर दिएको थियो।बससहित फरार रहेका चालकको खोजी भइरहेको इलाका प्रहरी कार्यालय चिसापानीले जनाएको छ।


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

हुम्लामा भालुको आक्रमणबाट एक जना घाइते

१७ जेष्ठ २०७९, मंगलवार ०९:१८
हुम्ला।भालुको आक्रमणमा परी हुम्लामा एक जना घाइते भएका छन्।नाम्खा गाउँपालका–४ याल्वाङमा मंगलबार दिउँसो भालुको आक्रमणमा परेर स्थानीय ४८ वर्षीय कुन्जेन लामा घाइते भएका हुम्लाका प्रहरी नायब उपरीक्षक कृष्ण ओझाले जानकारी दिए। उनी घरबाट घट्ट जाने क्रममा जंगलको बाटोमा भालुले आक्रमण गरेको थियो। उनको कान र हातमा चोट लागेको छ।स्थानीय स्वास्थ्य […]