शिशुकाे हत्या गरेकाे आराेपमा आमा पक्राउ

कर्णाली अनलाइन २५ जेष्ठ २०७९, बुधबार ११:१८

दाङ।दाङमा छोरी (१६ दिने शिशु) को हत्या गरेको आरोपमा आमालाई प्रहरीले पक्राउ गरेको छ । हत्या आराेपमा प्रहरीले राप्ती गाउँपालिका ३ मसुरीयाकी १४ वर्षीया आमालाई पक्राउ गरेकाे हाे ।

छोरी रोएपछि स्तनपान गराएकाे तर रुने क्रम नरोकिएपछि छाेरीलाई सेफ्टी ट्याङ्कीमा फालेको आमाले बयान दिएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय दाङले जानकारी दिएको छ ।प्रहरीले आज बुधवार बिहान घर पछाडि रहेकाे सेफ्टी ट्याङ्कीभित्र शिशुकाे शव भेटेकाे थियाे । घटनाको थप अनुसन्धान भइरहेको प्रहरीले जनाएको छ ।


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

माैसम पूर्वानुमान महाशाखा-आज देशका विभिन्न स्थानमा वर्षा हुने

२५ जेष्ठ २०७९, बुधबार ११:१८
काठमाडाैँ।नेपालको पूर्वी भू-भागमा मनसुनी वायुको सामान्य प्रभाव र मध्य तथा पश्चिमी भूभागमा स्थानीय वायुको तथा भारतको उत्तर प्रदेश र बिहारमा रहेको पूर्व-पश्चिमी न्यून चापीय रेखाको प्रभाव रहेको छ। अहिले प्रदेश १, मधेस प्रदेश, बागमती प्रदेशमा सामान्यदेखि पूर्ण बदली रही गण्डकी प्रदेश र अन्य प्रदेशका पहाडी भूभागमा आंशिकदेखि सामान्य बदली र […]