प्रधानसेनापति र स्विट्जरल्याण्डका राजदूतबीच शिष्टाचार भेट

कर्णाली अनलाइन ८ मंसिर २०७८, बुधबार ०९:०३

काठमाडौं ।प्रधानसेनापति महारथी प्रभुराम शर्मा र स्विट्जरल्याण्डका राजदूत एलिजाबेथ भोन क्यापेलर ओसवाल्ड बीच शिष्टाचार भेटघाट भएको छ।बुधबार जङ्गी अड्डामा भएको भेटवार्तामा दुई पक्षीय आपसी हित तथा पारस्परिक सम्बन्धका विषयमा छलफल भएको थियो।

यस किसिमको भेटघाटले दुई देशबीचको आपसी सम्बन्ध सुमधुर एवं प्रगाढ बनाउन थप मद्दत पुग्ने विश्वास लिएको छ।


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

लिमीमा हिमपातले १५ सय चौरी सहित अन्य पशुचौपाय उच्च जोखिममा

८ मंसिर २०७८, बुधबार ०९:०३
धन बहादुर भण्डारी हुम्ला। जिल्लाको उत्तरी भेगमा रहेको लिमीमा हिमपातले १५ सय चौरी सहित अन्य पशुचौपाय उच्च जोखिममा परेका छन् । जिल्लामा जाडो महिना सुरु भए संगै जिल्लाको उत्तरी भेग लिमिमा बाक्लो हिउँले चौरी तथा पशुचौपायहरुलाई राम्रो घाँसको व्यवस्था नहुँदा त्यहाँ रहेका १५ सय चौरी सहित अन्य पशुचौपायहरु उच्च जोखिममा […]