सहनिर्देशकदेखि मिटर रिडरसम्म माग्यो विद्युत प्राधिकरणले कर्मचारी

कर्णाली अनलाइन ३१ भाद्र २०७९, शुक्रबार ०८:३५

काठमाडाैँ- नेपाल विद्युत प्राधिकरणले ठूलो संख्यामा स्थायी कर्मचारी भर्ना गर्ने भएको छ।लोकसेवा आयोगबाट लिइने परीक्षाका लागि प्राधिकरणले शुक्रबार दरखास्त आह्वान गरेको छ। प्राधिकरणले सह-निर्देशकदेखि मिटर रिडरसम्मको माग गरेको छ।

प्राधिकरणले एक सहनिर्देशक, तीन प्रबन्धक, तीन उपनिर्देशक, दुई उपप्रबन्धक,एक चार्टट अकान्टेन्ट र दुई सहायक प्रबन्धक मागेको छ।योग्यता पुगेका उम्मेदवारले असोज २० सम्म दरखास्त दिन सक्नेछन्। दोब्बर दस्तुर तिरेरे २७ असोजसम्म पनि दरखास्त दिन सकिनेछ।


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

वीरेन्द्रनगरमा निर्माणधीन घरबाट खसेर महिलाको मृत्यु

३१ भाद्र २०७९, शुक्रबार ०८:३५
सुर्खेत । सुर्खेतमा आफ्नै निर्माणधीन घरबाट खसेर महिलाको मृत्यु भएको छ। निर्माणाधीन घरको २ तले छतबाट खसेर वीरेन्द्रनगर नगरपालिका-१ धारापानी नजिक निवासी ६६ वर्षीया ननीकला खत्रीको मृत्यु भएको हो। छतबाट खसेर गम्भीर घाइते भएकी उनको उपचारका क्रममा कर्णाली प्रदेश अस्पताल (कालागाउँ, सुर्खेत) मा बिहीबार साँझ मृत्यु भएको हो। यस सम्बन्धमा प्रहरीले […]

सम्बन्धित शीर्षक