२६ वटा लाइसेन्स निलम्बनका लागि यातायात व्यवस्था विभाग पठाइयो

कर्णाली अनलाइन २१ मंसिर २०७९, बुधबार २१:५१

काठमाडौँ।काठमाडौँ उपत्यका ट्राफिक प्रहरी कार्यालयले २६ वटा सवारी चालक अनुमति पत्र निलम्बनका लागि बुधबार यातायात व्यवस्था विभाग मिनभवन पठाएको छ।

सवारी तथा यातायात व्यवस्था ऐन २०४९ र नियमावली २०५४ बमोजिम चालकले पालना गर्नुपर्ने सर्त तथा नियमहरू पाँच पटकभन्दा बढी उल्लंघन गरेको पाइएकोले सोही ऐनको परिच्छेद ४ को दफा ६० बमोजिम सवारी चालक अनुमति पत्र निलम्बनका लागि यातायात व्यवस्था विभाग पठाइएको हो।

निलम्बनका लागि पठाइएकामध्ये एक जना चालकले ३८ पटकसम्म सवारी तथा यातायात व्यवस्था ऐनको दफा १६४ को उपदफा १ बमोजिम कसुर गरेको पाइएको काठमाडौँ उपत्यका ट्राफिक प्रहरी कार्यालय रामशाह पथका सह–प्रवक्ता अवदेश बिष्ट क्षेत्रीले जानकारी दिए।


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

एमालेले बोलायो शुक्रबार सचिवालय बैठक

२१ मंसिर २०७९, बुधबार २१:५१
काठमाडौं । नेकपा (एमाले)ले शुक्रबार सचिवालय बैठक डाकेको छ । एमालेका प्रचार विभाग प्रमुख पृथ्वीसुब्बा गुरुङले समसामयिक राजनीतिक विषयवस्तुमा छलफल गर्न बैठक डाकिएको जानकारी दिए । उनका अनुसार बैठकमा समानुपातिकतर्फका सांसदको छनोट, निर्वाचन समीक्षालगायतका विषयमा छलफल गरिने छ ।निर्वाचन आयोगले बुधबार राजनीतिक दललाई पत्र पठाउँदै समानुपातिकतर्फको सांसदको नाम पठाउन निर्देशन […]