शरणार्थी नेता टेकनाथ रिजाल पक्राउ

कर्णाली अनलाइन ४ जेष्ठ २०८०, बिहीबार १८:५७

काठमाडौं- भुटानी शरणार्थी नेता टेकनाथ रिजाल पक्राउ परेका छन् ।नेपाली नागरिकलाई भुटानी शरणार्थी बनाएर अमेरिका पठाउन भन्दै गरिएको ठगी प्रकरणमा अनुसन्धानका लागि प्रहरीले उनलाई पक्राउ गरेको जिल्ला प्रहरी परिसर काठमाडौंका एसएसपी दानबहादुर कार्कीले बताएका छन्।

रिजाललाई बिहीबार त्रिभुवन अन्तराष्ट्रिय विमानस्थलबाट पक्राउ गरिएको हो। यस प्रकरणमा हालसम्म १५ जना पक्राउ परिसकेका छन्।


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

गुडिरहेको जिपबाट खस्दा एक घाइते

४ जेष्ठ २०८०, बिहीबार १८:५७
सल्यान।सल्यानमा गुडिरहेको जिपबाट खस्दा एक महिला सख्त घाइते भएकी छन्।जिल्लाको त्रिवेणी गाउँपालिका १ काभ्रा बजारबाट नयाँ गाउँ जाँदै गरेको भे १ च १५५९ नम्बरको डबल क्याप बोलेरो जिपबाट शनिबार दिउँसो खस्दा कालिमाटी गाउँपालिका १ लक्ष्मीपुर निवासी ४० वर्षीया डिल्ली कामी गम्भीर घाइते भएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय सल्यानले जनाएको छ। गुडिरहेको […]