बाँकेमा कार र बस एक आपसमा ठोकिदा दुई जनाको घटनास्थलमै मृत्यु

कर्णाली अनलाइन १६ जेष्ठ २०८०, मंगलवार २१:००

सुर्खेत।बाँकेको राप्ती सोनारी गाउँपालिका-८ मा भएको सडक दुर्घटनामा परी दुई जनाको घटनास्थलमै मृत्यु भएको छ ।

पश्चिमतर्फ आँउदै गरेको कार र पूर्वतर्फ जाँदै गरेको बस एक आपसमा ठोक्किँदा बा १३ च ८२५३ नम्बरको कारमा सवार वीरेन्द्रनगर- ७ का ५४ वर्षीय डा.सन्जु खाती र सवारीचालक ३७ वर्षीय सुवास अधिकारीको घटनास्थलमै मृत्यु भएको बाँके प्रहरीले जनाएको छ ।

डा. खाती वीरेन्द्रनगरस्थित श्रीकृष्ण संस्कृत तथा साधारण माध्यमिक विद्यालयमा विद्यालय व्यवस्थापन समिति अध्यक्षसमेत हुन् । मे १ ख ३३३५ नम्बरको बस पूर्वतर्फ जाँदै गरेको अवस्थामा राप्ती सोनारी-८ मा नेपाली सेनाको ब्यारेकको पूर्वतर्फको सडकमा एक आपसमा ठोक्किएका थिए । बसमा यात्रा गर्नेहरू भने सकुशल रहेको प्रहरीले जनाएको छ ।


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

प्रधानमन्त्री दाहाल चार दिने भ्रमणका लागि आज भारत जाँदै

१६ जेष्ठ २०८०, मंगलवार २१:००
काठमाडौँ ।प्रधानमन्त्री पुष्पकमल दाहाल ‘प्रचण्ड’ बुधबार भारत भ्रमणमा जाँदैछन्।नेकपा माओवादी केन्द्रका अध्यक्षसमेत रहेका दाहाल चार दिने भारत भ्रमणका लागि आज भारततर्फ जान लागेका हुन्। भ्रमणमा उनीसहित सरकारी र निजी क्षेत्रका गरी एक सयभन्दा बढी सहभागी रहनेछन्। गत ​११ पुसमा तेस्रो पटक मुलुकको प्रधानमन्त्रीमा नियुक्त भएपछि दाहालको यो कार्यकालको यो पहिलो […]