२३२ सवार विमानको इन्जिन आकाशमा बिग्रिएपछि…

कर्णाली अनलाइन २४ जेष्ठ २०८०, बुधबार १२:३१

काठमाडौं । भारतको राजधानी नयाँदिल्लीबाट क्यालिफोर्नियाको सानफ्रान्सिस्कोका निम्ति चालक दलका १६ जना सदस्य र दुई सय १६ जना यात्री बोकेर उडेको इन्डियाको एयर इन्डियाको विमान मध्य आकाशमा यान्त्रिक समस्या भएपछि रुसतर्फ प्रस्थान्तरण भएको छ ।

निर्धारित समयमा इन्दिरा गान्धी अन्तरराष्ट्रिय विमानस्थलबाट मङ्गलबार  सानफ्रान्सिस्कोतर्फ उडेको विमानको एउटा इन्जिनमा प्राविधिक खराबी उत्पन्न भएपछि रुसको मगदान विमानस्थलमा सुरक्षित अवतरण भएको एयर इन्डियाले एक विज्ञप्ति निकालेर जनाएको छ ।

“मगदानमा सबै यात्रुलाई हरसम्भव सबै सहयोग उपलब्ध गराइएको र चाँडोभन्दा चाँडो  उनीहरूलाई गन्तव्यमा पुग्न वैकल्पिक विकल्प उपलब्ध गराइने छ । विमानको प्राविधिक परीक्षण भइरहेको छ । यात्रुहरूलाई पर्न गएको असुविधाप्रति खेद व्यक्त गर्दछौँ,” विज्ञप्तिमा भनिएको छ ।

यसअघि यसै वर्षको अप्रिलमा खराब मौसम र आकाशमा विमानहरूको भीडभाडका कारण चेन्नईबाट सिङ्गापुरतर्फ प्रस्थान गरेको एयर इन्डियाको विमानलाई पथान्तरण गरेर मलेसियामा अवतरण गरिएको थियो ।


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

भीरबाट लडेर रुकुम पश्चिममा एक जनाको मूत्यु

२४ जेष्ठ २०८०, बुधबार १२:३१
सुर्खेत । रुकुम पश्चिमको आठबिसकोट नगरपालिका–४ मा रहेको ढुङ्गा खानिको भीरबाट लडेर एक जनाको मूत्यु भएको छ । मूत्यु हुने व्यक्ति गोताम बस्ने अन्दाजी ५९/६० बर्षका हिरे कामी रहेको कर्णाली प्रदेश प्रहरी कार्यालय सुर्खेतका सूचना अधिकारी गोपाल चन्द्र भट्टराईले जानकारी दिए । स्थानीय मनरुप टमटा र लटे कामिको घर छाउन ढुङगा […]