त्रिभुवन अन्तर्राष्ट्रिय विमानस्थलमा गोली चल्दा लागूऔषध कारोबारी घाइते

कर्णाली अनलाइन २८ जेष्ठ २०८०, आईतवार १३:०८
काठमाडौं । त्रिभुवन अन्तर्राष्ट्रिय विमानस्थलमा गोली चलेको छ । लागूऔषध नियन्त्रण ब्यूरोबाट खटिएको टोलीले लागूऔषध कारोबारी एक युवामाथि गोली प्रहार गरेको ब्यूरोका एसपी चक्र जोशीले  जानकारी दिए ।

युवालाई नियन्त्रणमा लिने क्रममा गोली चलाउनु परेको हो । एसपी जोशीकाअनुसार युवाको बाँया खुट्टामा गोली लागेको छ । ‘ती युवा कारोबारी नै हुन्,’ एसपी जोशीले भने, ‘उनीबाट लागूऔषधसमेत बरामद भएको छ ।’काराेबारीलाई पछ्याउने क्रममा एअरपाेर्टकाे गेट बाहिर गाेली चलेकाे उनले बताए ।


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

सुर्खेतमा लागुऔषध सहित तिन जना पक्राउ

२८ जेष्ठ २०८०, आईतवार १३:०८
सुर्खेत । जिल्लाको वीरेन्द्रनगरका विभिन्न ठाउँबाट लागुऔषध सहित तिन जना पक्राउ परेका छन। मंगलगढी चोकमा रहेको हार्दिक होटलबाट लागुऔषध ब्राउनसुगर सहित एक जना पक्राउ परेका छन् । पक्राउ पर्नेमा कालिकोट सान्नीत्रिवेणी गाउँपालिका-३ बस्ने अन्दाजी बर्ष ३० का अर्जुन देवकोटा रहेको प्रहरीले जनाएको छ । जिल्ला प्रहरी कार्यालय सुर्खेतबाट खटीएको प्रहरी […]