कालीकोटमा ४ वर्षीय छोरासहित एक महिला बेपत्ता

कालिकोट संवाददाता २२ भाद्र २०८०, शुक्रबार २१:४४

कालिकोट।कालीकोटमा बिहीबार रातिदेखि ४ वर्षीय छोरासहित एक महिला बेपत्ता भएकी छन्।पतिसँग झगडा परेपछि कालीकोट जिल्ला अदालतमा अंशमुद्दा दायर गरेकी सान्नीत्रिवेणी १ लुसा माइत भएकी २५ वर्षीया गीताकुमारी जैसी शाही र उनका ४ वर्षीया छोरा टेकेन्द्र नावगैरास्थित डेराबाट बेपत्ता भएका हुन् ।

उनी दैलेख भगवतीमाई ५- कट्टी घर भएर हाल मान्म बजारमा व्यवसाय गर्दै आएका दानबहादुर शाहीकी कान्छी पत्नी हुन्।१५ वर्षदेखि मान्म बजारमा व्यवसाय गर्दै आएका शाही एमाले मान्म नगर कमिटी हुँदै जिल्ला कमिटी सदस्य थिए।

महिला हिंसाको घटनामा जोडिएको भन्दै एमाले कालीकोटले उनलाई दुई साताअघि एमाले जिल्ला कमिटी सदस्यबाट निलम्बन गरिसकेको विज्ञप्तिमार्फत जानकारी दिएको थियो।

गत राति ९ बजे मान्म बजारको सुवेदी होटलमा खाना खाएर सुत्न नावगैरास्थित कोठा गएका आमाछोरा राति नै बेपत्ता भएको माइती पक्षको गुनासो छ।

पतिसँग झगडा परेर एक्लै बस्दै आएकी जैसी र उनका ४ वर्षीय छोरा बेपत्ता भएको खबर प्रहरीसँग पुगेपछि खोजी भइरहेको प्रहरीले जानकारी दिएको छ।उनकी सौता रेश्मा शाहीसहित तीन जनालाई सोधपुछको लागि प्रहरी कार्यालय लगिएको छ।


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

शिक्षा विधेयकको विरोधमा शिक्षकहरू आन्दोलित, माइतीघर-सिंहदरवार सडक ठप्प

२२ भाद्र २०८०, शुक्रबार २१:४४
काठमाडौं।सरकारले संसद सचिवालयमा दर्ता गरेको विद्यालय शिक्षा विधेयकको विरोधमा बिहीबार दोस्रो दिन पनि शिक्षकहरूले प्रदर्शन जारी राखेका छन्। काठमाडौंको माइतीघरमा देशभरबाट आन्दोलनका लागि आएका शिक्षकहरू आन्दोलनमा उत्रिएका हुन्। नेपाल शिक्षक महासंघको अगुवाइमा आन्दोलन भएको हो। आन्दोलनका कारण माइतीघर, सिंहदरवार र नयाँबानेश्वरको सडकमा यातायात ठप्प छ। आन्दोलनका कारण उपत्यकाको ट्राफिक अस्तव्यस्त […]