महासचिव पोखरेल सवार स्कार्पियो दुर्घटना,सवार सवैको अवस्था खतरामुत्त

कर्णाली अनलाइन २८ माघ २०८०, आईतवार १५:५८

दैलेख ।नेकपा एमालेका महासचिव शंकर पोखरेल सवार स्कार्पियो दुर्घटना भएको छ। शनिबार एमाले दैलेख जिल्ला अधिवेशन उद्दघाटन गर्न हिँडेका महासचिव पोखरेल सवार स्कार्पियो दैलेखको डुङ्गेश्वर गाउँपालिका १ को मटेला नजिक दुर्घटनामा परेको हो । पोखरेल सवार भे १ च ३६८ नम्बरको स्कार्पियो जीप साघुरो सडकका कारण दुर्घटनामा परेको जनाइएको छ ।

दिउँसो करिव ३ बजेको समयमा सुर्खेतदेखि दैलेख सदरमुकाम हिँडेका पोखरेलसहित गाडीमा एमाले प्रदेश कमिटी उपसचिव पद्मा खड्का, संघीय सांसद दिपा शर्मा लगायत ५ जना सवार थिए ।

उनीहरुलाई सामान्य चोट लागेको छ । दुर्घटनापछि महासचिव पोखरेलले जिल्ला अधिवेशन उद्दघाटन गरी आइतबार काठमाण्डौं फर्किसकेका छन् ।


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

होटलमा आगलागी हुँदा ३० लाख बरावरको क्षति

२८ माघ २०८०, आईतवार १५:५८
सुर्खेत। सुर्खेतको वीरेन्द्रनगरमा रहेको होटेल नमस्ते नेपालमा आगलागी हुँदा ३० लाख बराबरको क्षति भएको छ । आज बिहान खाना पकाउने समयमा ग्याँस लिक भएर लागलागी भएको हो । आगलागी हुँदा करिब ३० लाख बराबरको क्षति भएको होटेलका म्यानेजर हेमराज रावतले बताए । आगलागीबाट भान्सामा भएका सामानहरु जलेर नष्ट भएको रावतले बताए […]