पौडेलले आयोजना गरेको चियापानमा पुगे देउवा

कर्णाली अनलाइन २८ मंसिर २०७८, मंगलवार ०५:२१

काठमाडौं । प्रधानमन्त्री एवम् नेपाली कांग्रेसका सभापति शेरबहादुर देउवा वरिष्ठ नेता रामचन्द्र पौडेलले आयोजना गरेको चियापानमा पुगेका छन्।पौडेलले मंगलबार बिहान पार्टीको १४औं महाधिवेशनका प्रतिनिधिहरूका  लागि आयोजना गरेको चियापान कार्यक्रममा सहभागी हुन देउवा लैनचौरस्थित ब्यान्क्वेटमा पुगेका हुन्।

मंगलबार बिहान सम्पन्न मतगणना अनुसार देउवा कांग्रेस सभापतिमा पुनः निर्वाचित हुन ८२ मतले चुके।  कसैले पनि बहुमत ल्याउन नसकेपछि कांग्रेस नेतृत्वका लागि आजै अपरान्ह बजे पुनः दोस्रो चरणको निर्वाचन हुने भएको छ।उक्त मतदानमा बहुमत ल्याउन यतिबेला देउवा दौडधूप गरिरहेका छन्।

 


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

सिंहको समर्थन देउवालाई

२८ मंसिर २०७८, मंगलवार ०५:२१
काठमाडौँ।कांग्रेस सभापतिको दास्रो चरणको चुनावमा प्रकाशमान सिंहले शेरबादुर देउवालाई सहयोग गर्ने भएका छन्।सोमबार भएको चुनावको मतगणना हुँदै कुनै पनि उम्मेदवारले जितका लागि आवश्यक ५० प्रतिशत भन्दा बढी मत प्राप्त नगरेका कारण दोस्रो चरणमा चुनाव हुने भएपछि सभापतिका प्रत्यासी सिंहले देउलालाई समर्थन गर्ने भएका हुन्। सिंहलाई भेट्न देउवा उनको निवास चाक्सीबारी […]