सुनको भाउ आज तोलामा दुई सय रुपैयाँले घट्याे

कर्णाली अनलाइन १३ पुष २०७८, मंगलवार ०७:५३

काठमाडौँ।सुनको भाउ आज तोलामा दुई सय रुपैयाँले घटेको छ।हिजो तोलामा ९३ हजार दुई सय रुपैयाँ रहेको सुनको भाउ आज दुई सय रुपैयाँले घटेर ९३ हजार रुपैयाँमा कारोबार भइरहेको नेपाल सुन चाँदी व्यवसायी महासङ्घले जनाएकाे छ ।आज चाँदीकाे भाउ भने तोलामा १० रुपैयाँले बढेर १२ सय ६० रुपैयाँमा पुगेको महासङ्घले जनाएकाे छ ।


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

नचिनेकाे समूहद्वारा महोत्तरीमा पाँच पसलमा आगजनी, लाखौँको क्षति

१३ पुष २०७८, मंगलवार ०७:५३
महोत्तरी ।महोत्तरी जिल्लाको एकडारा गाउँपालिका–३ भटौलिया बजारमा गएराति नचिनेकाे समूहले एकैसाथ पाँचवटा पसलमा आगजनी गर्दा लाखौँको क्षति भएकाे छ।जिल्ला प्रहरी कार्यालय महोत्तरीका प्रहरी नायब उपरीक्षक प्रकाश विष्टका अनुसार भटौलिया बजारमा स्थानीय रामएकवालको चिया पसल, राजकुमारी साहको खाजा पसल, योगेन्द्र साहको चिया पसल, शम्भु साहको खाजा पसल र मङ्गल साहको चिया […]