कालिकोटको शुभकालिका गाउँपालिकामा एक खुद्रा पसलमा आगलागी हुँदा ८ लाखको क्षती

कर्णाली अनलाइन १९ माघ २०७८, बुधबार ०७:५५

कालिकोट।जिल्लाको शुभकालिका गाउँपालिका ६ शितलबजारमा अमर खत्रीको खुद्रा पसलमा मगलबार राती आगलागी भएको छ । प्रहरी चौकी हाउडीका अनुसार मंगलबार साझ साढे सात बजे विद्युत लाइन सर्टभई आगलागी भएको हो ।

आगलागीबाट करिव आठ लाख २० हजार बराबरको क्षती भएको छ ।उक्त आगोलागीबाट नगद पाँच लाख २० हजार रुपैयाँ र तिन लाख बराबरको पसलको खुद्रा सामान जलेर नष्ट भएको छ । आगलागी भएको केही समयमै प्रहरी र स्थानीयको संक्रियतामा आगोलाई नियन्त्रणमा ल्याइएको प्रहरीको भनाई रहेको छ ।


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

पाँच दलीय गठबन्धन कुनै पनि हालतमा टुट्दैन : माधव नेपाल

१९ माघ २०७८, बुधबार ०७:५५
काठमाडौं। नेकपा एकीकृत समाजवादीका अध्यक्ष माधवकुमार नेपालले पाँच दलीय गठबन्धन कुनै पनि हालतमा नटुटने बताएका छन्। विद्यार्थी संगठन अनेरास्ववियुले गरेको रक्तदान कार्यक्रममा बोल्दै उनले यस्तो बताएका हुन्। ‘पाँच दलीय गठबन्धन निर्माण गरेका छौं। दिन दिन पत्रिका हेर्नु भएको होला विभिन्न कुरा आइरहेका छन्,’उनले भने, ‘त्यसमा कुनै सत्यता छैन। गठबन्धन टुटने […]