दैलेखको गुराँस गाँउपालिका-५ मा घाँस काटने क्रममा भिरबाट लडेर पुरुषको मृत्यु

दैलेख संवाददाता २५ चैत्र २०७८, शुक्रबार ०६:५२

दैलेख ।जिल्लाको गुराँस गाँउपालिका-५ मा घाँस काट्ने क्रममा भिरबाट लडेर एकजनाको मृत्यु भएको छ । बिहीबार घाँस काटेने क्रममा गुराँस गाउँपालिका-५ भित्री खोलाका ४५ वर्षिया श्यामबहादुर खत्रीको भिरबाट लडेर मृत्यु भएको दैलेख प्रहरीले जानकारी दिएको छ ।

गुराँस गाउँपालिका-५ धैरानी डाँडामा घाँस काटने क्रममा बिहीबार विहान भिरबाट करिव १५० मिटर तल खसेर खत्रीको घटनास्थलमै मृत्यु भएको हो । लासको पोष्टमार्टमको लागि जिल्ला अस्पताल दैलेख पठाइएको प्रहरीको भनाई छ ।


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

किन निलम्बनमा परे गभर्नर महाप्रसाद अधिकारी?

२५ चैत्र २०७८, शुक्रबार ०६:५२
काठमाडौँ।गठबन्धन र खासगरी माओवादीको मुट्ठीमा कसिँदै गएका प्रधानमन्त्री शेरबहादुर देउवाले राष्ट्र बैंकका गभर्नर महाप्रसाद अधिकारीलाई शुक्रबार निलम्बन गरेका छन्। गभर्नर अधिकारीलाई निलम्बन गरिएको पत्र शुक्रबार बुझाइएको स्रोतले जानकारी दिएको छ।उनलाई निलम्बन गरिएपछि डेपुटी गभर्नर निलम ढुंगानालाई कार्यबाहकको जिम्मेवारी दिइएको अर्थ मन्त्रालय स्रोतले जानकारी दिएको छ। स्थानीय निर्वाचन आचारसंहिता लागू हुनुभन्दा […]