‘निर्वाचनको तयारी जहाजको गतिमा हैन रकेटको गतिमा अघि बढेको छ’:प्रमुख निर्वाचन आयुक्त थपलिया

कर्णाली अनलाइन २९ चैत्र २०७८, मंगलवार ०६:२४

विराटनगर।निर्वाचन आयोगका प्रमुख निर्वाचन आयुक्त दिेनेशकुमार थपलियाले तोकिएकै समयमा स्थानीय तहको निर्वाचन नभए मुलुक दुर्घटनामा जाने बताएका छन । उनले निर्वाचनका सम्पुर्ण तयारी पुरा भएकाले अव निर्वाचनको मिति सार्ने काम कोही कसैबाट हुन नहुने पनि बताए ।

निर्वाचन आयोग नेपालले विराटनगरमा आज आयोजना गरेको मिडिया अभिमुखीकरण कार्यक्रममा सम्बोधन गदैँ आयुक्त थपलियाले भने जहाजको गतिमा हैन रकेटको गतिमा अघि बढेको छ ।अव स्थगित गर्ने खोजे मुलुक दुर्घटनामा जान्छ ।

उनले भने जिल्ला लिल्लामा निर्वाचन अधिकृत तोक्ने र मतपत्र छाप्ने काम पनि पुरा भएको जानकारी दिए ।कार्यक्रममा नेपाल प्रृेस काउन्सिलका अध्यक्ष बालकृष्ण बस्नेतले पत्रकारलाई राजनीति नगर्ने समेत सुझाव दिए ।


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

कालिकोटमा पहिचान नखुलेको एक पुरुषको शव फेला

२९ चैत्र २०७८, मंगलवार ०६:२४
कालिकोट।जिल्लाको तिलागुफा-२ कैलासल्ला राहदह वनमा अन्दाजी ४०/४५ वर्षका एक पुरुपको बेवारिसे अवस्थामा शव फेला परेको छ ।सोमवार विहान अन्दाजी १० :३० बजेको समयमा वनमा बेवारिसे अवस्थामा शव फेलापरे पछि स्थानीयले जिल्ला प्रहरी कार्यालय कालिकोटमा जानकारी गराएका थिए । जानकारी पश्चात जिल्ला प्रहरी कार्यालयबाट खटिएको टोलीले घटनास्थलमा गई बेवारिसे शवको घटनास्थल […]