जाजरकोटमा विद्युतको तार सट भएर घरमा आगलागी

कर्णाली अनलाइन ५ बैशाख २०७९, सोमबार ०९:०२

सुर्खेत ।जाजरकोटमा विद्युतको तार सट भएर घरमा आगलागी भएको छ । प्रहरी चौकी सक्ला, जाजरकोटका सोमबार बिहान साढे ५ बजेको समयमा आलगागी भएको हो ।

बाररकोट गाउपालिका–८ साघुतरा स्थित कलधारे खत्री को ३ तलकाको ९ कोठे ढुङ्गाले छाएको कच्ची घरमा आगलागी भएको हो ।विद्युतको लाइन सट भएर आगलागी हुँदा घरकोबीच तलाको ३ कोठा र माथिल्लो तलाको ३ कोठा जलेर पुर्ण रूपमा क्षती भएको प्रहरीले जनाएको छ । प्रहरीका अनुसार मानवीय तथा पशू चौपायको कुनै क्षति भएको छैन् ।


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

माओवादीलाई भरतपुर र रेनु नै चाहिन्छ पनि भनेको छैनौं : अध्यक्ष प्रचण्ड

५ बैशाख २०७९, सोमबार ०९:०२
काठमाडौं। नेकपा (माओवादी केन्द्र)  का अध्यक्ष प्रचण्डले चितवनको भरतपुर महानगरपालिकामा रेनु दाहालका लागि मेयर नमागेको बताएका छन्।पार्टी केन्द्रीय कार्यालय पेरिसडाँडामा गरिएको पत्रकार सम्मेलनका क्रममा अध्यक्ष प्रचण्डले भरतपुर महानगर नै चाहिने र मेयरमा रेनुलाई नै उठाउनुपर्ने दाबी आफूहरूले नगरेको बताएका हुन्। ६ वटा महानगरपालिकामा माओवादी केन्द्रले एउटा पाउने भन्दै सहमतिका आधारमा […]