सागकी स्वर्ण पदक विजेता चौधरी मृत फेला

कर्णाली अनलाइन २७ बैशाख २०७९, मंगलवार ०४:५२

काठमाडौँ।भारोत्तोलन खेलाडी सञ्जु चौधरी मृत अवस्थामा फेला परेकी छन्।१३ औँ सागकी स्वर्ण पदक विजेता चौधरी आज मंगलबार बिहान झुन्डिएकाे अवस्थामा फेला परेको महानगरीय प्रहरी परिसर, ललितपुरका एसपी सिद्धिविक्रम शाहले जानकारी दिए।

बिहान ६ बजे घरबेटीले ढाेका नखुलेपछि हेर्न जाँदा उनी झुन्डिएकाे अवस्थामा फेला परेपछि प्रहरीलाई खबर गरेका थिए।चाैधरी पंखा राख्ने हुकमा सलकाे पासाे लगाई झुन्डिएकाे अवस्थामा फेला  परेकाे एसपी शाहले बताए।

नेपालगञ्जकी २४ वर्षीया चौधरी हाल काठमाडौँमा सञ्जीव  महर्जनको घरमा बस्दै आएकी थिइन्।सन् २०१९ को डिसेम्बरमा नेपालमा आयोजित १३ औँ दक्षिण एसियाली खेलकुदमा सञ्जुले ऐतिहासिक स्वर्ण पदक जितेकी थिइन्।घटनाबारे विस्तृत विवरण भने खुल्न बाँकी छ। ‍ घटनाकाे अनुसन्धान गरिरहेकाे एसपी शाहले बताए।


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

मंगलबार(आज) राति १२ बजेबाट मौन अवधि सुरु हुने

२७ बैशाख २०७९, मंगलवार ०४:५२
  काठमाडाैँ।स्थानीय तहकाे मतदानकाे पूर्वसन्ध्यामा आज मंगलबार मध्यरातिदेखि माैन अवधि सुरु हुँदैछ।मतदान ३० वैशाख अर्थात् शुक्रबार हुँदैछ। मंगलबार राति १२ बजेबाट मौन अवधि सुरु हुने निर्वाचन आयाेगले जनाएकाे छ। आयाेगले मौन अवधि सुरु हुनुभन्दा अगाडि मतदानस्थलको ३ सय मिटरवरिपरि राखिएका राजनीतिक दल वा उम्मेदवारका प्रचारप्रसारका सामग्री हटाउन निर्देशन दिएकाे छ। […]