नेपालका लागि भारतीय राजदूतमा नवीन श्रीवास्तव नियुक्त

कर्णाली अनलाइन ६ जेष्ठ २०७९, शुक्रबार ०९:२५

काठमाडौँ ।नेपालका लागि भारतीय राजदूतमा नवीन श्रीवास्तव नियुक्त भएका छन्।भारतीय विदेश मन्त्रालयले श्रीवास्तवलाई राजदूत नियुक्त गरिएको औपचारिक जानकारी दिएको छ।

भारतीय प्रधानमन्त्री नरेन्द्र मोदीको लुम्बिनी भ्रमणको एक दिनपछि विदेश मन्त्रालयले श्रीवास्तवको नियुक्तिको घोषणा गरेको हो।श्रीवास्तव, १९९३ ब्याचका भारतीय विदेश सेवा, हाल एमईएमा अतिरिक्त सचिवको रूपमा सेवा गरिरहेका छन् ।


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

गुराँस गाउँपालिका अध्यक्ष र उपाध्यक्षद्धारा पदभार ग्रहण ,गुराँसका जनतालाई ४ उपहार

६ जेष्ठ २०७९, शुक्रबार ०९:२५
दैलेख। जिल्लाको गुराँस गाउँपालिका नवनिर्वाचित अध्यक्ष टोप बहादुर विसी र उपाध्यक्ष शिवा खड्काले पदभार ग्रहण गरेका छन। शुक्रवार एक समारोहकाविच द्धय अध्यक्ष र उपाध्यक्षले पदभार ग्रहण गरेका छन। पदभार ग्रहण प्रश्चात गुराँस जनताकालागि लोकप्रिय चार निर्णय समेत भएका छन ।संघीय सरकारको परिपत्र बमोजिम आ.व २०७८/७९ देखि यस गुराँस गाउँपालिका बैकिङ […]