कर्णालीका मुख्यमन्त्रीलाई ३८ सांसदले दिए विश्वासको मत,राप्रपा मात्र विपक्षमा

कर्णाली अनलाइन १७ चैत्र २०७९, शुक्रबार २०:१६

सुर्खेत।कर्णालीका मुख्यमन्त्री राजकुमार शर्माले दोस्रो पट्क विश्वासको मत पाएका छन्। मुख्यमन्त्री शर्माले नेपालको संविधान २०७२ को धारा १८८ को उपधारा २ बमोजिम आफूलाई प्रदेश सभाको विश्वास छ भनी रमखेको प्रस्तावमा ३८ मत खसेको हो।उनकाे पक्षमा ३८ र विपक्षमा १ मत खसेकाे हाे।

मुख्यमन्त्री शर्मालाई नेपाली कांग्रेसका १४, नेकपा माओवादी केन्द्रका १३, नेकपा एमालेका ९ र एकीकृत समाजवादी र स्वतन्त्र सांसदले विश्वासको मत दिएका हुन्।यस्तै, ४० जना सांसद रहेका कर्णाली प्रदेश सभामा एमालेकी सभामुख नन्दा गुरुङले र राप्रापाकी सन्तोषी शाहीले मत दिएनन्।


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

२४ घण्टामा थपिए ३८ जना कोरोना संक्रमित

१७ चैत्र २०७९, शुक्रबार २०:१६
काठमाडौँ।नेपालमा पछिल्लो २४ घण्टामा थप ३८ जनामा कोरोना भाइरसको संक्रमण पुष्टि भएको छ।स्वास्थ्य मन्त्रालयका अनुसार कोरोनाबाट पछिल्लो २४ घण्टामा कसैको पनि मृत्यु भएको छैन। हालसम्म कोरोनाबाट ज्यान गुमाउनेको संख्या १२ हजार २० पुगेको छ। हाल देशभर १७१ जना कोरोनाका सक्रिय संक्रमित रहेको स्वास्थ्य मन्त्रालयले जानकारी दिएको छ। गत २४ घण्टामा […]

सम्बन्धित शीर्षक