हुम्लामा एक किशोरी मृत अवस्थामा फेला

हुम्ला संवाददाता ४ मंसिर २०८०, सोमबार १६:०३

हुम्ला। जिल्लाको खार्पुनाथ गाउँपालिका–१ स्थित बोक्चेगौडामा एक किशोरीको शव मृत अवस्थामा फेला परेको छ । आज दिउँसो १२ बजेतिर किशोरीको शव बोक्चेगौडा भन्ने स्थानमा फेला परेको हो ।

असोज १३ गते सिमकोटदेखि बेपत्ता भएकी खार्पुनाथ गाउँपालिका-२ थालीकी सुजता रावलको आफन्तले आफ्नै छोरीको शव किटानी पछि  मुचुल्का भएको भएपनि पहिचान भने हुन नसकेको जिल्ला प्रहरी कार्यालयका प्रहरी नायव उपरीक्षक रविन्द्र खनालले कर्णाली अनलाइनलाई जानकारी दिए ।


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

शेयर बजार साेमवार १ अङ्कले बढ्याे

४ मंसिर २०८०, सोमबार १६:०३
काठमाडौँ।११ दिनपछि खुलेकाे शेयर बजार आज साेमवार एक अङ्कले बढेकाे छ । तिहार र अन्य बिदाका कारण गएकाे कात्तिक २३ गतेपछि आज खुलेकाे शेयर बजार परिसूचक नेप्से आज एक दशमलव ३९ अङ्कले बढेर एक हजार आठ सय ५३ दशमलव ४८ विन्दुमा पुगेकाे छ । आज हाेटल तथा पर्यटन, उत्पादन तथा […]