देशभर चिसो बढ्दै, कहाँ कस्तो रहला मौसम?

कर्णाली अनलाइन २८ मंसिर २०७८, मंगलवार ०४:३८

काठमाडौँ ।मध्य तथा पश्चिमका क्षेत्रमा आंशिक बदली रही अरु स्थानको मौसम मंगलबार सामान्यतया सफा रहने जल तथा मौसम पूर्वानुमान महाशाखाले जनाएको छ ।पश्चिमी न्यून चापीय प्रणालीको आंशिक प्रभाव अहिले नेपालमा रहेको मौसमविदले बताएका छन् ।

हाल पहाडी भू–भागमा आंशिक बदली रही देशका अन्य भू–भागमा मौसम सामान्यतया सफा रहेको छ।दिउँसो लुम्बिनी प्रदेश, गण्डकी प्रदेश र बागमती प्रदेशमा आंशिक बदली रही बाँकी क्षेत्रको मौसम सामान्यतया सफा रहने मौसमविदले बताएका छन् ।

यस्तै राति देशको पहाडी तथा हिमाली भू–भागमा आंशिक बदली रही बाँकी क्षेत्रमा मौसम सामान्यतया सफा रहनेछ । प्रदेश १ का उच्च पहाडी तथा हिमाली भू–भागका थोरै स्थानमा हल्का हिमपातको सम्भावना रहेको छ।

यसैबीच देशभर चिसो बढ्ने क्रममा रहेकोले चिसोबाट बच्न आवश्यक सुरक्षा एवं सतर्कता अपनाउन तथा अद्यावधिक मौसमी बुलेटिन तथा सूचनाको जानकारी लिन समेत मौसमविदले आग्रह गरेका छन् ।


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

पौडेलले आयोजना गरेको चियापानमा पुगे देउवा

२८ मंसिर २०७८, मंगलवार ०४:३८
काठमाडौं । प्रधानमन्त्री एवम् नेपाली कांग्रेसका सभापति शेरबहादुर देउवा वरिष्ठ नेता रामचन्द्र पौडेलले आयोजना गरेको चियापानमा पुगेका छन्।पौडेलले मंगलबार बिहान पार्टीको १४औं महाधिवेशनका प्रतिनिधिहरूका  लागि आयोजना गरेको चियापान कार्यक्रममा सहभागी हुन देउवा लैनचौरस्थित ब्यान्क्वेटमा पुगेका हुन्। मंगलबार बिहान सम्पन्न मतगणना अनुसार देउवा कांग्रेस सभापतिमा पुनः निर्वाचित हुन ८२ मतले चुके।  कसैले […]

सम्बन्धित शीर्षक