पछिल्लो २४ घण्टामा ८ जनामा कोरोना भाइरसको सङ्क्रमण पुष्टि

कर्णाली अनलाइन १२ चैत्र २०७८, शनिबार ११:०९

काठमाडौँ।पछिल्लो २४ घण्टामा आठ जनामा कोरोना भाइरसको सङ्क्रमण पुष्टि भएको छ । पीसीआर र एन्टिजेन गरी दुई हजार ६ सय ५५ जनाको नमूना परीक्षण गर्दा आठ जनामा कोरोना भाइरसको सङ्क्रमण पुष्टि भएको स्वास्थ्य तथा जनसङ्ख्या मन्त्रालयले जनाएको छ ।

थप दुई सय १० जना कोरोना सङ्क्रमित निको भएका छन् । कोरोना सङ्क्रमणका कारण पछिल्लो २४ घण्टामा कसैको पनि ज्यान गएन । अहिले नेपालमा एक हजार सात सय ५८ जना कोरोना भाइरसका सक्रिय सङ्क्रमित रहेका छन् । यसैबीच पछिल्लो २४ घण्टामा ४७ हजार सात सय एक जनाले कोरोना विरुद्धको खोप लगाएका छन् ।


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

चिनियाँ विदेशमन्त्री वाङ यी र परराष्ट्रमन्त्री खड्काबीच भेटवार्ता

१२ चैत्र २०७८, शनिबार ११:०९
काठमाडौँ। नेपाल भ्रमणमा रहेका चिनियाँ विदेशमन्त्री वाङ यी र परराष्ट्रमन्त्री डा.नारायण खड्काबीच भेटवार्ता भएको छ । आज परराष्ट्र मन्त्रालयमा दुई देशका समकक्षीबीच भेट भएको हो । भेटवार्तापछि द्धिपक्षीय समझदारीपत्रमा हस्ताक्षर गर्ने तयारी छ । परराष्ट्रमन्त्री खड्कासँगको भेटपछि उहाँले प्रधानमन्त्री शेरबहादुर देउवालाई भेट्दै हुनुहुन्छ । चिनियाँ विदेशमन्त्री वाङले काठमाण्डौबाटै भर्चुअल रुपमा पोखरा […]