अख्तियार दुरुपयोग अनुसन्धान आयोगका आयुक्त जयबहादुर चन्दसहितको टोली हुम्लामा

कर्णाली अनलाइन १५ चैत्र २०७८, मंगलवार ०६:५०

हुम्ला।अख्तियार अनुसन्धान आयोगका आयुक्त जयबहादुर चन्दसहितको टोली हुम्ला आएको छ । जिल्लाका सरोकारवाला निकायसँगको अन्तरक्रियाका लागि आयुक्त चन्दको टोली पहिलोपटक हुम्ला आएको हो ।

प्रमुख जिल्ला अधिकारी सीता परियारका अनुसार आयुक्त चन्दको टोली जिल्लामा शुसाशन कायम गर्न र भ्रष्टाचारजन्य गतिविधिविरुद्ध जनचेतना जगाउनका लागि कार्यक्रममा सहभागी हुनेछ ।मंगलबार दिउँसो हुम्लाका सातवटै गाउँपालिकाका अध्यक्ष र कार्यालय प्रमुुखसँग जिल्ला प्रशासन कार्यालयको समन्वयमा कार्यक्रम हुँदैछ ।


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

सल्यानमा भीरबाट खसेर प्रहरी जवान केसीको मृत्यु

१५ चैत्र २०७८, मंगलवार ०६:५०
सल्यान।भीरबाट खसेर एक प्रहरी जवानको मृत्यु भएको छ । डीयुटीका लागी पोस्टमा गएका इप्रका शीतलपाटीमा कार्यरत प्रहरी जवान पवन केसीको नजिकैको भीरबाट खसेर मृत्यु भएको सल्यान प्रहरीले जनाएको छ। सल्यान प्रहरी प्रमुख डीएसपी सुमित खड्काका अनुसार उनको डीयुटी सोमवार बिहान २ देखी ६ बजेसम्म थियो । डीयुटीमा नभेटेपछि रातभर उनको […]