हेटौंडा उपमहानगरमा गठबन्धनको जित ,नेकपा एसकी मीना बनिन् मेयर

कर्णाली अनलाइन ७ जेष्ठ २०७९, शनिबार ०१:३९

हेटौडा। वाग्मती प्रदेशको एक मात्र उपमहानगरपालिका मकवानपुरको हेटौंडामा पाँच दलीय गठबन्धनको तर्फबाट मेयर उम्मेदवार बनेकी नेकपा एसकी मीना लामा र उपमेयरमा कांग्रेसका राजेश बानियाँ निर्वाचित भएका छन।विजय लामाले २३ हजार ७५ मत प्राप्त गर्दा उनका निकटतम प्रतिस्पर्धी नेकपा एमालेका अनन्तप्रसाद पौडेलले २० हजार ९ सय ८ मत प्राप्त गरे ।राष्टिय प्रजातन्त्र पार्टी का दिपकबहादुर सिंह २० हजार ५ सय ३१ मतसहित तेस्रो बने।

उपमेयरमा बानियाँ ३२ हजार ५ सय ९३ मत प्राप्त गर्दै विजयी बने ।बानियाँका निकटतम प्रतिस्पर्धी एमालेकी सुमित्रा २३ हजार ९ सय ६ मत प्राप्त गरिन।


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

७५३ स्थानीय तहमध्ये ६८३ तहको नतिजा सार्वजनिक ,काँग्रेस एक्लैले जित्यो ३०३ पालिका

७ जेष्ठ २०७९, शनिबार ०१:३९
सुर्खेत।देशभर ७ सय ५३ स्थानीय तह मध्ये शनिवार विहानसम्म ६८३ स्थानीय तहको अन्तिम नतिजा सार्वजनिक भइसकेको छ। हाल निर्वाचनको मत गणना अन्तिम तरणमा पुग्दै गर्दा काँग्रेसले अहिलेसम्म ३०३ स्थानीय तहमा जित हासिल गरेको छ। सार्वजनिक परिणाम अनुसार अहिलेसम्म सवैभन्दा धेरै पालिका नेपाली काँग्रेसका उम्मेदवार विजयी भएका छन।काँग्रेसले ३०३ स्थानमा प्रमुखमा […]