पत्रकार सरोजराज अधिकारी मृत फेला

कर्णाली अनलाइन २३ कार्तिक २०७९, बुधबार २२:५८

काठमाडौँ।पत्रकार सरोजराज अधिकारी मृत फेला परेका छन्।सुन्धारास्थित सिद्धार्थ  होटेलमा उनी मृत फेला परेका हुन्। उनले आत्महत्या गरेको हुनसक्ने प्रहरीले आशंका गरेको छ।

काठमाडौँ प्रहरी प्रमुख एसएसपी भरतबहादुर बोहराका अनुसार अधिकारी झुण्डिएको अवस्थामा फेला परेका हुन्।घटनाबारे थप अनुसन्धान भइरहेको उनले बताए।उनले कान्तिपुर दैनिक, नयाँ पत्रिका, हिमाल, नेपाल लाइभलगायतका सञ्चार माध्यममा काम गरेका थिए।


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

विश्व प्रसिद्ध सामाजिक सञ्जाल फेसबुक,ह्वाट्सएप र इन्सटाग्रामबाट ११ हजार कर्मचारी निलम्बित

२३ कार्तिक २०७९, बुधबार २२:५८
काठमाडौं । विश्व प्रसिद्ध सामाजिक सञ्जाल फेसबुक, ह्वाट्सएप र इन्सटाग्रामको संचालन गर्दै आएको मेटा कम्पनीले ११ हजार कर्मचारीलाई निलम्बित गरेको छ । कम्पनीको गत १८ वर्षको इतिहासमा यति ठूलो संख्यामा कर्मचारीलाई निकालिएको यो पहिलो पटक हो । केही गलत निर्णयका कारण कम्पनीको राजश्व घटेको कारण उक्त संख्यामा कर्मचारीलाई निलम्बित गरिएको […]

सम्बन्धित शीर्षक