सेयर बजार ६.५९ अंकले घट्याे

कर्णाली अनलाइन २९ कार्तिक २०७९, मंगलवार २०:४१

काठमाडौं।सेयर बजार मंगलबार ६.५९ अंकले घटेकाे छ । सोमबार १.१६ प्रतिशतले वृद्धि भएको नेप्से मंगलबार ०.३५ प्रतिशतले ओरालो लागेको हाे । नेपाल स्कट एक्सचेन्जका अनुसार ६.५९ अंकले घटेर १८९७.८६ विन्दुमा रोकिएको छ ।

१८५ कम्पनीको कारोबार हुँदा ४३ कम्पनीमा वृद्धि भएको र १३३ कम्पनीमा ओरालो लाग्दा ९ कम्पनी स्थिर रहेको छ । २७ लाख ४५ हजार बढी कित्ता सेयर किनबेच हुँदा १ अर्ब २ करोड ३६ लाख ९ हजार ९६० रुपैयाँको कारोबार भएको हो ।

सबैभन्दा धेरै हिमालयन डिस्टिलरीमा ८ करोड २२ लाख ३४ हजार बढी र नेपाल लाइफ इन्स्याेरेन्सको ६ करोड ४ लाख ९७ हजार बढीको कारोबार भएको  छ ।

सिटिजन म्युचुअल फण्ड ४.५८ प्रतिशत, पञ्चकन्या माइ हाइड्रोपावर २.९३ प्रतिशतले वृद्धि भएको छ ।  उपसुचक कम्पनीहरू बैंकिङ ०.०८ प्रतिशत, निर्जीवन बिमा ०.०९ प्रतिशत, ट्रेडिङ इन्डेक्समा ०.३० प्रतिशतले वृद्धि भएको र अन्य उपसूचक कम्पनीहरूमा ओरालो लागेको छ ।


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

मौन अवधिमा आचारसंहिता उल्लंघन नगर्न निर्वाचन आयोगको अनुरोध

२९ कार्तिक २०७९, मंगलवार २०:४१
काठमाडौँ।मौन अवधिमा आचारसंहिता उल्लंघन नगर्न निर्वाचन आयोगले सचेत गराएको छ। निर्वाच आयोगले निषेध गरेका कुनै पनि गतिविधि नगर्न, नगराउन निर्वाचन आयोगले राजनीतिक दल,उम्मेदवार र सर्वसाधारणलाई सचेत गराएको हो। निर्वाचन आयोगले मंसिर १ गते राती १२ बजेबाट आचारसंहिताले निषेध गरेका कुनै पनि गतिविधि नगर्न नगराउन भनेको हो। आगामी मंसिर ४ गते […]