कक्षा १२ को नतिजा नआउदैँ,किन खुलायो त्रिविले स्नातक तह प्रथम वर्षको भर्ना ?

कर्णाली अनलाइन २५ श्रावण २०८०, बिहीबार ०८:५६

काठमाडौँ । त्रिभुवन विश्वविद्यालयले कक्षा १२ को नतिजा नआउँदै स्नातक तह प्रथम वर्षको भर्ना खोलेको छ ।

मानविकी तथा सामाजिक शास्त्र सङ्काय, व्यवस्थापन सङ्काय र विज्ञान तथा प्रविधि अध्ययन संस्थान अन्तर्गतका क्याम्पसहरूमा वार्षिक प्रणालीअनुसार शैक्षिक वर्ष ०८०/०८१ को लागि स्नातक प्रथम वर्षमा नयाँ भर्ना खुला गरेको हो ।


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

गुराँस गाउँपालिका- वडाबाटै सामाजिक सुरक्षा भत्ता,ज्येष्ठ नागरिकमा उत्साह

२५ श्रावण २०८०, बिहीबार ०८:५६
दैलेख।गुराँस गाउँपालिकाले वडाबाटै सामाजिक सुरक्षा भत्ता बापतको रकम वितरण गर्न थालेपछि ज्येष्ठ नागरिक उत्साहित बनेका छन्। गुराँस गाउँपालिकाका ८ ओटै वडाका ज्येष्ठ नागरिकलाई बैक सम्म आउन सास्ती हुने भएकोले आफ्नो वडाबाटै भत्ता बुझ्न पाएपछि उनीहरुको मुहारमा खुशी झल्किएको हो। बैंकमा घण्टौँसम्म लाइन बसेर वृद्घभत्ता बुझ्दै आएका गुराँस गाउँपालिका -६ की […]